Skill Sprint - spotkanie z pracodawcami dla studentów

W imieniu firmy Higher zapraszamy studentów na bezpłatne wydarzenie Skill Sprint organizowane we współpracy z firmami takimi jak Accenture, EY, Payback, Makro i wiele innych.

Event odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. w godzinach 10:00-14:00.

Skill Sprint to spotkanie z najlepszymi pracodawcami i ekspertami różnych kierunków rozwoju kariery. Studenci będą mieli możliwość wyboru ścieżki tematycznej, która ich interesuje i wysłuchania kilku wystąpień osób, które na co dzień pracują w danych obszarach.

Wydarzenie to jest świetną okazją dla studentów do zaplanowania swojej kariery, zdobycia informacji o rynku pracy oraz poznaniem samych potencjalnych pracodawców.

Ścieżki tematyczne:

Technologia. Przełam bariery!

Teraźniejszość i przyszłość dzisiejszego rynku pracy. Branża ze zdecydowanie największym zapotrzebowaniem na obecnych i przyszłych ekspertów. Rozwiń skrzydła w świecie innowacji i sprawdź, czy technologia to Twoja przepustka do sukcesu!

Finanse i Konsulting. Wspieraj i inspiruj!

Doradzanie i zarządzanie w jednej z najważniejszych kwestii w życiu każdego z nas – funduszy i rozwoju organizacji. Branża wymagająca analitycznego myślenia oraz dobrego radzenia sobie z liczbami, oferująca przy tym ogromny zakres możliwości oraz wewnętrznych ścieżek rozwoju. Nabyte umiejętności połączona z talentem, a więc czysty fach w ręce – czyli coś, co jest nieprzerwanie, od lat, bardzo cenione na rynku pracy, niezależnie w jakiej branży. Tysiące firm stawia dziś na ekspertów w swoich dziedzinach, których zawodowe kwalifikacje formalnie wprowadzają przełomowe innowacje i zmieniają nasze życie na lepsze.

Inżynieria. Zmieniaj świat na lepsze!

Odkryj moc łączenia innowacyjnych rozwiązań z wiedzą o sprzedaży oraz umiejętnościami budowy relacji na linii klient – produkt. Setki specjalizacji czekają na Twoje zaangażowanie, energię i kreatywność.

Marketing i Sprzedaż. Rozpal emocje!

Wszystko, co najbardziej istotne dla tych, którzy są na zupełnym początku kariery zawodowej. Także dla tych, którym pisana jest rola przyszłych liderów. Doświadczenia, pasje, przyszłość.

Programy: Praktyk, Staży i Menedżerskie

Ścieżka nastawiona wyłącznie na rozwój: każdy najmniejszy element, jaki może zwiększyć kompetencje miękkie, wszelkie porady dotyczące rekrutacji czy też pomoc w ogólnym wyborze zawodowego pomysłu na siebie. Osiągaj sukces i realizuj marzenia.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.skillsprint.pl/

skillsprint

Udostępnij wpis:

13 kwietnia 2023