SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA SP. Z O.O. DOŁĄCZA DO RADY PRACODAWCÓW WSEIZ

SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA SP. Z O.O. DOŁĄCZA DO RADY PRACODAWCÓW WSEIZ

IMG 7342

Miło nam poinformować, że do grona Rady Pracodawców Wydziału Inżynierii i Zarządzania dołączył polski odział międzynarodowego koncernu Saint-Gobain Construction Products.

Grupa Saint-Gobain działa w 68 krajach świata. Jest europejskim i światowym liderem we wszystkich swoich sektorach biznesowych. W Polsce firma obecna jest od 25 lat i jest jednym z największych inwestorów zagranicznych nad Wisłą. Obecnie, w naszym kraju koncern posiada 25 zakładów, w których zatrudnia ponad 7 tyś. pracowników. Do Saint-Gobain Construction Products Polska należy 20 marek, w tym: Building Glass Polska, Glassolutions, Ecophon, Isover, PAM, Rigips, Swisspacer, Vetrotech, Weber, Leca. Firma działa w obszarze budownictwa mieszkaniowego i handlowo-usługowego, renowacji budynków mieszkalnych, inżynierii cywilnej, infrastrukturze i transporcie samochodowym, komunikacji lądowej, przemyśle lotniczym i kosmonautycznym, zdrowia i biomedycyny oraz wyposażenia przemysłowego.

W ramach współpracy z otoczeniem gospodarczym WSEiZ realizuje już kilkadziesiąt umów z jednostkami samorządu terytorialnego, instytucjami kultury oraz przedstawicielami biznesu. Cieszymy się, że do tego grona dołączyła tak potężna firma.

Udostępnij wpis:

29 stycznia 2020