RETENCJA Zatrzymaj wodę! - zaproszenie na konferencję

Konferencja
Szanowni Państwo,

Minister Infrastruktury zaprasza na konferencję „Zatrzymaj wodę – efekty wdrażania działań zwiększających retencję wodną w Polsce”.

Konferencja odbędzie się 2 marca 2023 r. o godz. 10.30 w Hotelu Novotel Centrum Warszawa (ul. Marszałkowska 94/98). Osoby chętne, które nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu w formie stacjonarnej zapraszamy do oglądania transmisji on-line. Dostęp do transmisji jest bezpłatny.

Jest to druga konferencja Ministra Infrastruktury promująca Program przeciwdziałania niedoborowi wody (PPNW). Program zakłada połączenie wszelkich dostępnych metod retencjonowania wody: retencji różnej skali, sztucznej i naturalnej oraz melioracji, aby ograniczyć ryzyko powodziowe oraz złagodzić skutki suszy. Szczegółowe informacje na temat Programu są dostępne na stronie Ministerstwa Infrastruktury https://www.gov.pl/retencja

Program konferencji obejmuje prezentacje działań zwiększających retencję wodną, efekty ich realizacji, a także plany realizacji działań w kontekście nowej perspektywy finansowej. Na koniec przedstawione będą wyniki badań na temat postrzegania retencji wodnej przez różne grupy interesariuszy.

Rejestracja na konferencję trwa do 19 lutego 2023 r.

Formularz rejestracji na spotkanie znajduje się tutaj.

Udostępnij wpis:

9 lutego 2023