RETAIL DESIGN CONFERENCE & EXPO 2012 POD PATRONATEM WSEIZ

RETAIL DESIGN CONFERENCE & EXPO 2012 POD PATRONATEM WSEIZ

logo redesign
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie objęła patronatem medialnym Retail Design Conference & Expo 2012. Konferencja to coroczne spotkanie, podczas którego przedstawiciele firm specjalizujących się w aranżacji wnętrz sklepowych, architekci, dostawcy mebli sklepowych, oświetlenia i wszystkiego, co decyduje o charakterze placówki handlowej, wymieniają się wiedzą i doświadczeniem z osobami decydującymi o rozwoju sieci handlowych w Polsce. Nie zabraknie również przedstawicieli biur architektonicznych, agencji reklamowych, specjalistów w zakresie POS marketingu oraz właścicieli i zarządców centrów handlowych.

Konferencja odbędzie się 23 października 2012 r. w Novotel Warsaw Airport. Jej organizatorem jest ECP MEDIA wydawca miesięcznika Retail Trends Polska oraz portalu RETAIL360.pl

Unikalny charakter spotkania – konferencja połączona z wystawą firm oraz prezentacjami najnowszych trendów z całego świata – z jednej strony pozwoli przedstawicielom sieci handlowych zapoznać się z nietuzinkowymi przykładami aranżacji i odnaleźć inspiracje dla budowania wizerunku własnych marek, a z drugiej – umożliwi architektom, dostawcom mebli sklepowych, sprzętu i wyposażenia wygodną i skuteczną prezentację proponowanych przez nich rozwiązań.

Na całość Retail Design Conference & Expo 2012 składają się

• 3 bloki tematyczne
• strefa networking
• wystawa firm
• przyznanie Nagród RE:design Awards 2012 dla najbardziej pomysłowych i innowacyjnych aranżacji w Polsce.

Strona konferencji:

http://redesign2012.pl/

Udostępnij wpis:

27 maja 2013