REKRUTUJ NA STUDIA INŻYNIERSKIE DO WSEiZ

REKRUTUJ NA STUDIA INŻYNIERSKIE DO WSEiZ

IMG 7342

Specjaliści od rynku pracy twierdzą, że obecnie „trwa walka o inżynierów”, a firma Bergman Engineering szacuje, że polski rynek potrzebuje ok. 70-80 tysięcy ludzi z dyplomem inżyniera. Wiąże się to z szybkim przyrostem nowych inwestycji w przemyśle. Inżynierowie stają się bardziej pożądani od informatyków, a ich pensje rosną o 10%.

„Inżynier stał się nad Wisłą dobrem deficytowym – twierdzi portal pulshr.pl. Przy mniej więcej stałym poziomie kadr opuszczających rodzime uczelnie, sporym zapotrzebowaniu na specjalistów na rynkach pracy na Zachodzie oraz coraz większej liczbie nowych inwestycji w Polsce – ekspertów zaczyna brakować” – czytamy w artykule ze strony innpoland.pl.

Zarobki inżynierów w Polsce utrzymują się na wysokim poziomie i stale rosną. Wchodzący na rynek pracy absolwent z tytułem inżyniera zarabia od 3500-4500 zł brutto, a po 10 latach pracy może podwoić swoją pensję. Nikogo nie dziwią też zarobki inżyniera sięgające 10-15 tysięcy miesięcznie.

WSEiZ w swojej ofercie edukacyjnej ma 10 kierunków studiów, w tym 8 inżynierskich. Są to: Architektura, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz, Wzornictwo, Budownictwo, Mechanika i Budowa Maszyn, Ochrona środowiska, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Rekrutacja na studia I stopnia rozpoczęła się 7 maja. Zapisz się już dziś na kierunek inżynierski i zdobądź zawód przyszłości!

REKRUTACJA TRWA, więcej informacji tutaj lub pod nr telefonu: 22 825 80 34/35.

Udostępnij wpis:

10 maja 2018