Rekrutacja Studenckich Liderów Fundacji DKMS

DKMS

ZOSTAŃ STUDENCKIM LIDEREM I POMÓŻ POKONAĆ NOWOTWORY KRWI! 

Szanowni Państwo,

Gorąco zachęcamy do zgłaszania się do kolejnej edycji projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS. Studencki Lider zorganizuje na naszej uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

W poprzedniej edycji Studenci WSEiZ – liderzy oraz wolontariusze Helpers’ Generation we współpracy z Samorządem Studenckim WSEiZ, w ramach promocji akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku stworzyli niesamowity spot promocyjny (spot można zobaczyć tutaj), a przewodniczący Samorządu Studentów WSEiZ Anthony Weineis wystąpił w poniższej prezentowanym filmie DKMS.

Co czeka Studenckiego Lidera?

  • 2 dni znakomitych warsztatów w sercu stolicy, w trakcie których poznasz tajniki przeprowadzenia skutecznej akcji promocyjnej i rejestracyjnej, dowiesz się jak skutecznie zarządzać zespołem, a także poznasz studentów z całej Polski.
  • Budowanie zespołu Wolontariuszy i koordynacja działań na Twojej uczelni.
  • Pomoc chorym na nowotwory krwi – Pomóż nam zwiększyć ich szanse na życie!
  • Możliwość wygrania 6-tygodniowego, płatnego stażu w Fundacji o międzynarodowym profilu działalności.

Rekrutacja na Studenckich Liderów trwa tylko do 16 października. Aby się zgłosić, wystarczy kliknąć w link-> https://www.dkms.pl/kontakt/studenci-kontakt i wysłać swoje zgłoszenie.

Więcej informacji o tej inicjatywie Fundacji DKMS znajdziesz na stronie www.dkms.pl/student-aplikuj. Nie zwlekaj i dołącz od HELEPERS’ GENERATION!

 

Udostępnij wpis:

8 października 2022