Rekrutacja do XIX edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego
Szanowni Państwo,

Rozpoczęła się rekrutacja do XIX edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego, intensywnego dwutygodniowego programu szkoły letniej prowadzanego przez menadżerów z czołowych polskich firm. Po jego zakończeniu na Alumnów czekają propozycje 6-miesięcznej pracy lub kilkumiesięcznego stażu oraz dalsza ścieżka rozwoju.

Program dedykowany jest najlepszym studentom i absolwentom do 27 roku życia, chcącym rozwijać się zawodowo w obszarach budowy strategii, analiz, M&A i rynku kapitałowego, którzy chcą docelowo pracować dla najlepszych podmiotów w wybranej branży. Kandydaci powinni posiadać szeroką wiedzę dotyczącą rynku finansowego.

Rekrutacja trwa do 3 marca 2024r.  i przebiega w 3 etapach:

  • Formularz rejestracyjny
  • Case study
  • Rozmowy rekrutacyjne

Kryteria przyjęcia definiuje tzw. PAGA FACTOR czyli:

  • Zdolności przywódcze
  • Odwaga, ​przedsiębiorczość i pracowitość​ oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie
  • Pasja, wartości Pagi oraz chęć zaangażowania jako Alumn w rozwój społeczności Fundacji
  • Wyróżniające się kompetencje twarde w danej dziedzinie

Organizatorem Akademii Liderów Rynku Kapitałowego jest Fundacja Lesława A. Pagi, będąca od ponad 20 lat platformą kształtującą oraz łączącą pokolenia liderów, którzy swoimi działaniami, pasją oraz wartościami budują lepsze jutro. W centrum działań Fundacji są wyjątkowe, młode talenty – przyszli liderzy. Poprzez udział w programach liderskich Fundacja wspiera także w długoterminowym rozwoju oraz budowie silnego i szerokiego networku.

Fundację założyła Ewa Paga, żona Lesława Pagi, która wraz z córką Pauliną bierze aktywny udział w wypełnianiu misji Fundacji.

Więcej informacji na stronie: www.paga.org.pl/akademia-liderow-rynku-kapitalowego

 

Udostępnij wpis:

22 stycznia 2024