Program mentoringowy Women That Matters TECH

Program mentoringowy

Ruszyła właśnie IV już edycja programu mentoringowego Deloitte skierowanego do studentek kierunków informatycznych i technologicznych szukających swojej drogi kariery i inspiracji do działania- Woman That Matters TECH.

Czym jest program Woman That Matters TECH?

To przede wszystkim program stworzony w 100% od kobiet dla kobiet. Doświadczone mentorki Deloitte w ramach 3 sesji mentoringowych prowadzonych 1:1 z wcześniej dopasowaną pod ich obszar działań mentee starają się pomóc im w poszukiwaniu swojej ścieżki kariery i inspirują do dalszego działania. Jest to również przestrzeń do wymiany doświadczeń – zarówno tych od doświadczonej mentorki, jak i również przekazywanych od mentee.

Formuła programu

Sam program przeznaczony jest dla studentek od II roku studiów takich kierunków jak m.in.: data science, informatyka automatyka i robotyka, informatyka i ekonometria, bioinżynieria itp., które wspierane są przez mentorki mające doświadczenie w tych obszarach.

Podczas 1 spotkania para mentoringowa ustala między sobą formułę spotkań: czy mają się one odbyć stacjonarnie, w pełni online, a może hybrydowo.

Proces rekrutacji

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 14 lutego za pośrednictwem strony www2.deloitte.com

Deloitte

Udostępnij wpis:

6 lutego 2023