Program mentoringowy IT FOR SHE

Program mentoringowy IT FOR SHE
Serdecznie zachęcamy Studentki oraz Absolwentki kierunków informatycznych WSEiZ do aplikowania do programu mentoringowego IT FOR SHE. W edycji 2022 dostępnych jest aż 60-ciu wyjątkowych Mentorów z najlepszych firm technologicznych.

IT for SHE – to program, uhonorowany przez Komisję Europejską prestiżową nagrodą European Digital Skills Award. Celem IT for SHE jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy.

Wyboru Mentora i rejestracji można dokonać na stronie: www.itforshe.pl. W ramach programu Studentki rozwiną różnorodne umiejętności z zakresu: programowania, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej, czy też przywództwa. Wszystko to w ramach wyjątkowej, indywidualnej relacji z ekspertami z najlepszych firm IT.

Dzięki doświadczeniu i aktywnej współpracy Fundacji Edukacyjnej Perspektywy z Partnerami – takimi jak Accenture, Aptiv, Fundacja Kronenberga – Citi Handlowy, Ericsson, Goldman Sachs, Google, Intel, Motorola Solutions Foundation, NatWest, Point72 i Procter & Gamble, State Street – program IT for SHE daje niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia w ramach relacji mentorskiej, nawiązania ciekawych i inspirujących kontaktów w branży IT, a przede wszystkim zaplanowania ścieżki zawodowej w nowych technologiach.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 kwietna. 

LINK DO REJESTRACJI ZGŁOSZEŃ DO MENTORINGU: http://www.itforshe.pl/pl/#program-mentoringowy

 

 

Udostępnij wpis:

30 marca 2022