Program Mentoringowy IT for SHE

IT for SHE

Ruszył nabór do Programu Mentoringowego IT for SHE – Perspektywy Women in Tech.

IT for SHE, to bezprecedensowy program, którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy. Dzięki skali, doświadczeniu i aktywnej współpracy partnerów, przedsięwzięcie to w realny sposób przyczynia się do jakościowej zmiany w tym zakresie. Sukces programu został dostrzeżony i nagrodzony przez Komisję Europejską. Otrzymał prestiżową nagrodę – European Digital Skills Award, w kategorii działań na rzecz umiejętności cyfrowych kobiet. W tym roku odbędzie się już VII edycja programu.

Jesteś studentką z obszaru STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) i masz apetyt na rozwój? Chcesz nauczyć się nowych narzędzi, technologii i dowiedzieć się, co tak naprawdę robi się w globalnych korporacjach technologicznych? A może potrzebujesz wsparcia w projektowaniu ścieżki kariery, budowaniu pewności siebie i rozwoju potencjału przywódczego? Nie ma lepszej i bardziej efektywnej metody na rozwój niż indywidualna praca pod okiem Mistrza-Mentora /Mistrzyni-Mentorki. Mentoring to partnerska relacja zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału uczennicy. Każda para mentorska indywidualnie ustala swoje potrzeby i cele, które będzie realizować podczas 6-miesięcznej współpracy.

W programie IT for SHE w edycji 2023 dostępnych będzie 55 wyjątkowych Mentorów i Mentorek z najlepszych firm technologicznych. Nabór do edycji 2023 trwać będzie do 10 kwietnia 2023 r.

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: APLIKUJ

Więcej o programie: https://www.itforshe.pl/pl/#o-programie

itforshe

 

Udostępnij wpis:

7 marca 2023