Miesięcznik „Architektura-murator” wraz z serwisem Architektura.murator.pl zapraszają na drugie spotkanie z wybitnymi twórcami, które odbędzie się w ramach cyklu Wartości w architekturze, zainicjowanego przez Ewę P. Porębską – redaktor naczelną miesięcznika „Architektura-murator”.
Spotkanie zatytułowane Priorytety w architekturze odbędzie się 13 maja o godzinie 14.00.


Tematyka spotkania

Priorytety w architekturze. Jakie były, są, a jakie będą? Czy projektowanie w zgodzie z potrzebami środowiska naturalnego jest w architekturze wartością najwyższą?
Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które buduje tak wielkie domy i galerie handlowe. Musimy nauczyć się przera-biać to, co już istnieje, i korzystać z surowców wtórnych – Zbigniew Maćków.

Transmisja online ze spotkania będzie prowadzona na stronie:
wartosci.architektura.muratorplus.pl

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu pracownie architektoniczne, architektów i projektantów, studentów i przedstawicieli uczelni wyższych oraz wszystkich zainteresowanych architekturą, kulturą i otaczającą nas przestrzenią.

Zainteresowanych aktywnym uczestnictwem w spotkaniu, w tym możliwością zadawania pytań uczestnikom dyskusji, zachęcamy do kontaktu z redakcją.

Udostępnij wpis:

6 maja 2021