PRACE STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ WSEIZ NA TARGACH „DOM MIESZKANIE WNĘTRZE” W PAŁACU KULTURY I NAUKI W WARSZAWIE

PRACE STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ WSEIZ NA TARGACH „DOM MIESZKANIE WNĘTRZE” W PAŁACU KULTURY I NAUKI W WARSZAWIE

IMG 7342

W dniach 5-6 października br.  w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się Targi „DOM MIESZKANIE WNĘTRZE” organizowane przez redNet Media. Targom towarzyszyła Strefa Wnętrz, w której obok szerokiej oferty deweloperów, prezentujących inwestycje realizowane na terenie Warszawy i najbliższych okolic, prezentowane były meble zaprojektowane przez studentów Architektury Wnętrz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Uczelnię reprezentowali Renata Jachtoma, Iwona Dłutek-Radecka, Mariusz Glezner tworzący grupę projektową Wooow! Projekt, którzy zaprezentowali meble z kolekcji Bambooo projekt. Na targach można było obejrzeć również prototypy m.in. wieszaka, stolików kawowych, lamp i krzeseł zaprojektowanych przez Marcina Skubisza, Marcina Wargina oraz Monikę Szablińską. Fundusze na realizację projektów zapewniła WSEiZ. Opieki merytorycznej nad prezentacją podjął się mgr sztuki Krzysztof Łyżyń.

Obejrzyj prace Marcina Skubisza, Marcina Wargina oraz Moniki Szablińskiej, prezentowane wcześniej w salonie Firmy Kopp w Gdańsku:

http://wseiz.pl/index.php/pl/o-uczelni/aktualnosci/486-wystawa-prac-studentow-architektury-wnetrz-wseiz-pt-our-designe-w-salonie-firmy-kopp-w-gdansku

Obejrzyj prace grupy projektowej Wooow! Projekt, prezentowane wcześniej w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie:

http://wseiz.pl/index.php/pl/o-uczelni/aktualnosci/364-prace-studentow-architektury-wnetrz-wseiz-na-targach-home-deco-art-w-instytucie-wzornictwa-przemyslowego

Goście odwiedzający Targi oprócz bezpośrednich rozmów z deweloperami mieli możliwość konsultacji ze specjalistami z dziedziny prawa, finansowania i aranżacji wnętrz w ramach cyklu prelekcji i spotkań z ekspertami, które systematyzowały wiedzę na temat tego co jest istotne i na co zwrócić uwagę podczas zakupu i aranżacji mieszkania.

Patronat Honorowy nad jesienną edycją Targów „DOM MIESZKANIE WNĘTRZE” w Warszawie objął Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik.

Więcej informacji o targach:

http://www.rednetmedia.pl/targi/targi-mieszkaniowe/warszawa

Udostępnij wpis:

4 października 2013