Porozmawiajmy o wodzie. Spotkanie w ramach 24. edycji konkursu KOŁO

Porozmawiajmy o wodzie. Spotkanie w ramach 24. edycji konkursu KOŁO

Projektowanie zrównoważone, oszczędzanie wody, ekologia… Światowy Dzień Wody, który obchodzimy 22 marca, to idealny moment, aby porozmawiać o prawidłowym gospodarowaniu wodą. Organizator spotkania, firma Geberit, zaprasza 22 marca do przestrzeni Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Wydarzenie odbędzie się w ramach 24. edycji konkursu KOŁO.

Spotkanie zostało zaplanowane na wtorek, 22 marca na godzinę 11:00 w przestrzeni Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, który jest partnerem tegorocznej edycji konkursu KOŁO. Wśród zaproszonych ekspertów pojawią się znane i cenione nazwiska z branży:
• Paweł Jaskanis, Dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
• dr Maciej Żołnierczuk, Specjalista ds. ochrony krajobrazu Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
• Krzysztof Brzeziński, Dyrektor Marketingu Geberit
• arch. Agnieszka Kalinowska-Sołtys, partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci. Wiceprezes Stowarzyszenia Architektów Polskich do spraw środowiska i ochrony klimatu. Członkini Rady Programowej UN Global Compact Network Poland
• arch. Marta Sękulska-Wrońska, partner w pracowni WXCA, Prezes Oddziału Warszawskiego SARP, sędzia SARP

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Jaroszyńska, prowadząca program ,,Nieoczywiste miejsca” w HGTV Polska oraz cykl ,,Odpicowane mieszkanie” w Dzień dobry TVN.

Geberit zaprasza do udziału w wydarzeniu, po uprzednim potwierdzeniu na adres e-mail: konkurskolo@okkpr.pl do dnia 18.03.2022 r.
Transmisja na żywo będzie dostępna na Facebooku na profilach marek: Geberit, KOŁO zawsze w dobrym stylu oraz partnera wydarzenia: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Rejestracja na wydarzenie na Facebooku.

Geberit""

Udostępnij wpis:

17 marca 2022