Podpisanie porozumienia o współpracy z firmą Dom Construction

Porozumienie o współpracy
Z radością informujemy, że 18 czerwca Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania podpisała porozumienie o współpracy z firmą Dom Construction. Spotkanie to zaowocowało dołączeniem firmy Dom Construction do Rady Pracodawców naszej uczelni.

Dom Construction jest częścią Grupy Kapitałowej Dom Development, największego i jednego z najdłużej działających deweloperów w Polsce. Grupa zajmuje znaczącą pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego, gwarantując bezpieczeństwo prawne i finansowe inwestycji. Dzięki swojej wiarygodności i dobrej opinii, firma nawiązuje i utrzymuje długoterminowe współprace z najlepszymi podwykonawcami i dostawcami.

Firma Dom Construction, jako generalny wykonawca inwestycji realizowanych przez Grupę Kapitałową Dom Development w Warszawie i Wrocławiu, powstała w 2018 roku. Głównym celem firmy jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa realizowanych projektów inwestycyjnych, zgodności z budżetem i terminowości, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości obowiązujących w Grupie Dom Development. Pierwsze projekty zrealizowane przez Dom Construction to Apartamenty Dolny Mokotów oraz najnowsze etapy osiedla Żoliborz Artystyczny. Firma cieszy się na rynku znakomitą reputacją jako rzetelny wykonawca, wiarygodny partner i stabilny pracodawca.

Dom Construction otwiera nowe możliwości dla naszych studentów kierunków: architektura, budownictwo, architektura wnętrz oraz architektura krajobrazu, oferując staże i praktyki w Warszawie i Wrocławiu.

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości współpracy i rozwoju zawodowego!

Udostępnij wpis:

24 czerwca 2024