PIASECZNO WYBIERA PROJEKT STUDENTÓW ARCHITEKTURY WSEIZ

PIASECZNO WYBIERA PROJEKT STUDENTÓW ARCHITEKTURY WSEIZ

IMG 7342

Przy ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie pod koniec listopada zainstalowana została wystawa plenerowa trzech najlepszych prac konkursowych studentów Architektury WSEiZ na koncepcję budowy Centrum Sportu w Piasecznie. Mieszkańcy miasta mogą wybrać jeden z projektów, głosując w ankiecie.

Zainteresowani mieszkańcy mogą z bliska zapoznać się z pomysłami studentów na zagospodarowanie terenu dawnej plantacji porzeczek, który Gmina Piaseczno nieodpłatnie nabyła od Agencji Nieruchomości Rolnej z przeznaczeniem na cele sportowo-rekreacyjne. Pomysłodawcą oraz organizatorem konkursu oraz wystawy był Wydział Urbanistyki i Architektury.

Na planszach zostały zaprezentowane trzy najlepsze prace studentów Architektury z Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, zgodnie z kolejnością, według opinii komisji konkursowej:

I miejsce = praca nr 6 (autor Javier Rosa Corral)

II miejsce = praca nr 15 (autor Vitaliy Humenyuk)

III miejsce = praca nr 14 (autor Rafał Pędrasik)

Anonimowa ankieta dostępna jest pod tym linkiem.

Termin wypełniania ankiet do 16 grudnia 2018 r.

Wyniki ankiety zostaną przedstawione Burmistrzowi Miasta i Gminy Piaseczno w celu oceny opinii publicznej. Docelowa inwestycja może się znacznie różnić od zaprezentowanych koncepcyjnych rozwiązań.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.piaseczno.eu

  

Udostępnij wpis:

6 grudnia 2018