Perspektywy Women in Tech Summit 2022

Perspektywy Women in Tech Summit 2022

Z dumą wspieramy Perspektywy Women in Tech Summit 2022 – największe wydarzenie dla kobiet w Tech&IT iw Europie! Jesteśmy przekonani, że 7-8 czerwca w Warszawie będą niezapomniane!

Dlatego zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu kobiet nauki, biznesu i technologii, które podzielą się z nami swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata.

7-8 czerwca 2022 w hali EXPO XXI

2 dni pełne wiedzy, nauki i wymiany doświadczeń,

4 sceny ze 150 wystąpieniami i debatami,
najlepsi mówcy i liderzy w branży

140 warsztatów i Tech Taków,
460 sesji mentoringowych z ekspertami,

65 największych firm technologicznych i wyjątkowe oferty pracy,

9 eventów towarzyszących i 10 pre-eventów

Targi Kariery, przestrzeń mentoringu i networkingu. 

 

Program wydarzenia.

Podczas summitu liderki branży Tech&IT będą dyskutować o wyzwaniach kryzysu klimatycznego i ideach globalnej transformacji. Technologia i nauka nie ustają w próbach wyjaśniania oraz oswajania tej nowej rzeczywistości, a stojące na czele współczesnego świata kobiety nieustannie czynią go lepszym, bardziej zrównoważonym i przyjaznym. To ich mądrość, pasja, zaangażowanie, empatia i odpowiedzialność tworzą nowe i fascynujące rozdziały jego historii.

Tegoroczny Summit odbędzie się pod znakiem klimatycznej neutralności – nie dość, że organizatorzy wydarzenia, Fundacja Edukacyjna Perspektywy Women In Tech, zredukują do minimum ślad węglowy swojego eventu, to jeszcze wraz z Orange Polska zoffsetują całą emisję CO2, sadząc drzewa w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego w ramach projektu „Women in Tech Forest for Planet”.

Darmowe bilety dla studentek i studentów uczelni technicznych

Stypendia dla obywateli Ukrainy działających w obszarze STEM! 

Dołącz do 5,000 kobiet w Tech & IT i razem z nami twórz nowe oblicze lepszego, przyjaznego i bardziej zrównoważonego świata!

 

www.womenintechsummit.pl

summit""

Udostępnij wpis:

26 maja 2022