Perły wśród Opakowań to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym.

ART OF PACKAGING z roku na rok zdobywa uznanie i coraz większą rangę w Polsce. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Konkurs ART OF PACKAGING ma dwie kategorie:

OPAKOWANIE PRAGNIENIA
NOWY, POPRAWIONY BRIEF KATEGORII DOSTĘPNY NA STRONIE INTERNETOWEJ www.artofpackaging.pl.
(na mleko, sok i napój roślinny)
Uwaga: tu wystarczy przesłać jedynie projekt graficzny zgodny z Briefem!
Partnerem tej kategorii jest firma SIG, jeden z największych producentów opakowań do mleka i soków na świecie, która zwycięzcę kategorii chce zaprosić do swojej fabryki w Niemczech abyście mógł zobaczyć jak pracują najlepsi!

OPAKOWANIE PSZCZELE
Partnerem tej kategorii jest Miasto Poznań, które będzie promować projektanta zwycięskiego opakowania zgodnego z podanym Briefem, we wszystkich swoich kanałach komunikacji, natomiast wybrane opakowanie zostanie wdrożone do produkcji.
To niezwykła okazja, aby od projektu przejść do realizacji!

Na prośby studentów przedłużony zostal termin dostarczenia prac tylko do tych dwóch kategorii (PRAGNIENIA i PSZCZELE) do maksymalnie 9 LIPCA 2021.

Organizatorem Konkursu jest EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o.o., wydawca m.in. miesięcznika branżowego PACKAGING POLSKA.

SZCZEGÓŁY ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONIE ORGANIZATORA.

Udostępnij wpis:

6 lipca 2021