OGÓLNOPOLSKI KONKURS ART OF PACKAGING – PERŁY WŚRÓD OPAKOWAŃ

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ART OF PACKAGING – PERŁY WŚRÓD OPAKOWAŃ

IMG 7342

Zapraszamy studentów kierunków Wzornictwo oraz Architektura Wnętrz w WSEiZ do udziału w ogólnopolskim konkursie ART OF PACKAGING Debiuty – Perły wśród Opakowań!

„Perły wśród Opakowań” to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku, promujący branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym.
Konkurs organizowany nieprzerwanie od 2006 roku, odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
Organizatorem Art of Packaging jest European Media Group Sp. z o.o., wydawca m.in. miesięcznika branżowego Packaging Polska.

Celem ART OF PACKAGING Debiuty jest promowanie i nagradzanie pomysłów młodych artystów w segmencie projektowania opakowań,
odkrycie i pokazanie branży opakowaniowej nowych talentów oraz wyjątkowych w formie i wartości użytkowej opakowań.

Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najlepszego opakowania na dowolny produkt – Perły wśród Opakowań, które nie funkcjonuje jeszcze na rynku, oraz zaprezentowanie potencjalnych możliwości wykorzystania go w praktyce.

Nagrodzony zostanie najbardziej innowacyjny pomysł (projekt) na opakowanie dowolnego produktu, przedstawiony w formie wizualizacji i/lub zdjęć oraz prototypu jako wzoru doświadczalnego,
będącego odwzorowaniem zaprojektowanego wyrobu zgodnie z przesłaną dokumentacją.

Opakowania i projekty mogą zgłaszać studenci i absolwenci uczelni, których profil związany jest z projektowaniem opakowań i wzornictwem przemysłowym.

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych w kategorii Debiuty 15 LUTY 2016!

Informacje o konkursie, kategorie oraz regulamin znajduje się na stronie www.artofpackaging.pl.

Udostępnij wpis:

22 stycznia 2016