OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ OTWARTY DLA DZIEWCZYN W WSEiZ 2019

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ OTWARTY DLA DZIEWCZYN W WSEiZ 2019

IMG 7342

11 kwietnia 2019 od godz. 11 zapraszamy uczennice do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Dniu Otwartym Dla Dziewczyn w WSEiZ. Zajęcia w formie wykładów i warsztatów, poprowadzą nasi znakomici wykładowcy, mający wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej. Dziewczyny będą miały do wyboru: projektowanie przestrzeni z klocków LEGO, z krótkim wykładem wprowadzającym w zasady urbanistyki lub warsztaty z wizualizacji krajobrazu w 3D także z krótką prelekcją o projektowaniu krajobrazu. Spotkanie zwieńczy quiz z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczegółowy program (zaczynamy o godz. 11):

1. Przywitanie uczestników przez Panią Rektor WSEiZ doc. dr Monikę Madej

2. Dziewczyny na Architekturę! – rozpoczniemy wykładem wprowadzającym w zasady urbanistyki czyli tworzenia ładu przestrzennego i kształtowania kompozycji przestrzennej. Następnie w części warsztatowej, wykorzystując klocki LEGO, poznamy tajniki projektowania i modelowania makiet architektoniczno-urbanistycznych! Warsztaty przeprowadzi koło naukowe Archibrick.

3. Zawód Architekta Krajobrazu!

Czy zawód architekta krajobrazu jest dla Ciebie? Na to pytanie w krótkim wykładzie odpowie nauczyciel akademicki i praktyk z wieloletnim doświadczeniem mgr inz. arch. kraj. Jakub Botwina. Poprowadzi także warsztaty z planowania, modelowania i projektowania krajobrazu w programie SketchUp, którego jedynym ograniczeniem, jak twierdzą jego twórcy jest Twoja wyobraźnia!

4. Ponadto:

  • spotkanie z dziewczynami z Samorządu Studenckiego WSEiZ,
  • zwiedzanie aktualnie prezentowanej w Galerii WSEiZ wystawy prac,
  • szybki quiz nt. WSEiZ z atrakcyjnymi nagrodami (informacje o Uczelni na stronie internetowej www.wseiz.pl)

ZAREJSTRUJ SIĘ TUTAJ: dla dziewczyn lub dla szkół.

Wydarzenie facebookowe.

Przyjdź na Dzień Otwarty Dla Dziewczyn i przez chwilę poczuj się jak studentka WSEiZ!

Udostępnij wpis:

4 kwietnia 2019