Odbyło się spotkanie autorskie z Wiktorią Czarnecką

Spotkanie autorskie
17 października 2023 r. odbyło się spotkanie autorskie z panią Wiktorią Czarnecką, autorką książki „Marketing historyczny. Czy umiemy mądrze korzystać z historii?”.

Wykład ten był poświęcony tematowi: „Czy umiemy w Polsce robić marketing historyczny? Narzędzia i case study.”.
Pani Wiktoria Czarnecka, ceniona ekspertka w dziedzinie marketingu historycznego, podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia.

Książka „Marketing historyczny. Czy umiemy mądrze korzystać z historii?” stanowi cenny przewodnik dla przedstawicieli marek komercyjnych, którzy pragną wykorzystać historię do kształtowania swojej tożsamości i wizerunku. To również nieoceniona lektura dla instytucji kulturalnych, samorządów oraz wszystkich, którzy chcieliby budować trwałe relacje z klientami i zainteresować ich swoją ofertą. Autorka przekonuje nas, że historia może być doskonałym narzędziem do promocji biznesu, wydarzeń kulturalnych oraz wpływania na postawy odbiorców.

Spotkanie autorskie i wykład pani Wiktorii Czarneckiej wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestników. Przekazała ona praktyczne wskazówki oraz liczne przykłady zastosowania marketingu historycznego, co pozwoliło uczestnikom spojrzeć na ten obszar z zupełnie nowej perspektywy. To wydarzenie było nie tylko inspirujące, ale także edukacyjne, pozostawiając w naszych umysłach wiele myśli do przemyślenia.

 

 

Udostępnij wpis:

23 października 2023