Odbył się wykład założycieli firmy KisList

KisList
Szanowni Państwo,

9 maja br. odbył się wykład otwarty pt. „Aplikacja KisList – radykalne usprawnienie pracy architektów wnętrz i projektantów.”, który poprowadzili założyciele firmy KisList, Magdalena Knappe oraz Robert Czapski. Spotkanie otworzył prodziekan Wydziału Architektury, dr inż. Bogdan Gorczyca, prof. WSEiZ.

To już kolejny rok współpracy firmy KIS List, producenta aplikacji dla architektów wnętrz z Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania. Naszym wspólnym celem jest rozwijanie kompetencji zawodowych studentów oraz zwiększanie ich konkurencyjności na rynku pracy.

Aplikacja do tworzenia kosztorysów i list zakupowych do projektów wnętrz firmy KIS List stała się standardem na rynku oraz niezbędnym narzędziem dla nowoczesnych architektów wnętrz. Największe biura projektowe w Polsce korzystają z niej, a umiejętność obsługi tego narzędzia staje się kluczowa w poszukiwaniu zatrudnienia w branży wnętrzarskiej.

W związku z tym, że aplikacja ta została stworzona przez projektantów dla projektantów, jej funkcjonalności idealnie odpowiadają na potrzeby architektów, usprawniając proces kosztorysowania, komunikację z klientem oraz zarządzanie realizacją projektu. Dlatego też nawiązanie współpracy z KIS List oraz włączenie zajęć warsztatowych z obsługi tego nowoczesnego narzędzia, było kluczowym krokiem w przygotowaniu przyszłych absolwentów do pracy w zawodzie architekta wnętrz.

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją KIS List pod adresem www.kislist.com

 

Udostępnij wpis:

11 maja 2024