Odbył się wykład pt. Jak oświetlić konkretne wnętrza

17 maja 2024 r. odbył się wykład pt. Siedem sposobów na skuteczne oświetlenie w praktyce czyli – JAK OŚWIETLIĆ KONKRETNE WNĘTRZA?

Wykład poprowadził Przemek Kalinowski, z firmy AQform.

Wykład rozpoczął się od wprowadzenia do tematu oświetlenia wnętrz – odpowiednie światło może całkowicie zmienić atmosferę i funkcjonalność pomieszczenia. Prelegent omówił, jak ważne jest dostosowanie oświetlenia do specyficznych potrzeb różnych przestrzeni, od salonu, przez kuchnię, aż po biuro czy łazienkę.

Podczas wykładu Przemek Kalinowski przedstawił liczne przykłady realizacji projektów oświetleniowych wykonanych przez AQForm, podkreślał, jak zmiany w oświetleniu wpłynęły na funkcjonalność i estetykę pomieszczeń.

Wykład był niezwykle inspirujący i pełen praktycznych wskazówek. Studenci opuścili salę z pomysłami na to, jak poprawić oświetlenie w swoich projektach, oraz nową wiedzą o tym, że skuteczne oświetlenie to nie tylko kwestia wyboru odpowiednich lamp, ale także strategicznego planowania i dostosowania światła do specyficznych potrzeb każdego wnętrza. Firma AQForm kolejny raz udowodniła, że jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych.

 

Udostępnij wpis:

21 maja 2024