Odbył się wykład „8 najczęstszych problemów podczas projektowania łazienki”

Wykład
Z końcem marca w murach WSEiZ odbył się wykład otwarty firmy Radaway „8 najczęstszych problemów podczas projektowania łazienki”.

Na wykładzie, który miał miejsce 30 marca 2023 r. studenci Architektury Wnętrz dowiedzieli się o kwestiach, na które powinni zwrócić uwagę i uwzględnić przy tworzeniu planów projektowych łazienki. Pani Magdalena Szwajkowska, prelegentka wykładu, opowiadała o niezachowywaniu odpowiednich wysokości i odległości, które mogą prowadzić do problemów zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i estetyki i aby temu przeciwdziałać należy precyzyjne określić (wykonać pomiary) rozmiarów mebli i urządzeń. Woda i para jako nieodłączne elementy łazienki, przysparzają wiele problemów dlatego należy pamiętać o ich właściwym rozprowadzeniu i usuwaniu, aby uniknąć problemów związanych z nadmiarem wilgoci. Wielkość pomieszczenia czy preferencje estetyczne wpływają na zastosowane w łazience kolory oraz wzory, podobnie jak oświetlenie, które odpowiednio zaprojektowane może wpłynąć na wygląd całej łazienki i zwiększyć jej funkcjonalność.

Wykład poprowadziła Pani Magdalena Szwajkowska, Architektka, przedstawicielka firmy Radaway. Radaway jest producentem wysokiej jakości, komfortowych, a jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Firma działa na rynku od 2002 r. i przez te kilkanaście lat działalności poznała setki trudności aranżacyjnych, z jakimi borykają się Klienci podczas urządzania łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało się znaleźć rozwiązania tych problemów. Wszystkie produkty produkują w siedzibie Radaway w Swarzędzu, niedaleko Poznania. To tu znajduje się także hala produkcyjna oraz hale magazynowe.

Udostępnij wpis:

18 kwietnia 2023