Odbył się wernisaż wystawy prac dyplomowych absolwentów Architektury Wnętrz WSEiZ

Architektura Wnętrz

15 marca 2024 r. w murach Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie odbył się wernisaż wystawy prac dyplomowych absolwentów Architektury Wnętrz WSEiZ.

Wernisaż był wydarzeniem pełnym inspiracji dla wszystkich obecnych. Dla absolwentów, których prace mogliśmy podziwiać była to okazja do spotkania się i wspominania czasów studenckich. Wernisaż odbył się w atrium budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16. Goście zostali przywitani przez prodziekana Wydziału Architektury, dr. inż. Bogdana Gorczycę, prof. WSEiZ, promotorkę prac dyplomowych, dr Jolantę Kapecką-Walczak oraz uśmiechniętych absolwentów, którzy dumnie prezentowali swoje dzieła.

Pragniemy przypomnieć, że wśród zdolnych absolwentów, których prace można podziwiać do końca kwietnia br., znajdują się: inż. Marta Dymek, inż. Sylwia Michałek, inż. Julia Rawerska, inż. Michał Warzec, inż. Aleksandra Niewczas-Marek, inż. Katarzyna Michalik, inż. Anna Woźnica, inż. Wiktoria Mikiciuk, inż. Joanna Rogocka, inż. Aleksandra Rogala, inż. Paulina Drzazga. 

W wernisażu uczestniczyli również uczniowie z Technikum Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Z. Mączeńskiego z klasy 4HT (Architektura Wnętrz), którym WSEiZ ma przyjemność sprawować patronat w ramach współpracy.

Prezentowane projekty zostały przedstawione zarówno na planszach, jak i w formie makiet, umożliwiając zwiedzającym dokładne zapoznanie się z każdym detalem. Od minimalistycznych wnętrz po koncepcje nieszablonowe, każdy projekt emanował osobistym stylem i pasją swojego twórcy. Nie zabrakło również elementów podkreślających osiągnięcia absolwentów. Przy planszach można było podziwiać zdobyte nagrody i wyróżnienia, jak również sukcesy opublikowane w renomowanym magazynie „Architektura & Biznes”.

Promotorka prac dyplomowych, dr Jolanta Kapecka-Walczak, była obecna na każdym kroku, udzielając cennych wskazówek i gratulacji swoim podopiecznym. Jej zaangażowanie i troska o rozwój młodych architektów wnętrz były widoczne we wszystkich detalach wystawy. Każdy projekt został dopracowany bardzo starannie, co świadczyło o profesjonalizmie zarówno studentów, jak i ich promotorki.

Wernisaż nie tylko dał możliwość podziwiania talentu i kreatywności, ale również stał się inspiracją dla wszystkich obecnych.

 

Udostępnij wpis:

22 marca 2024