Odbył się Dzień Otwarty w WSEiZ!

Odbył się Dzień Otwarty w WSEiZ!
24 maja 2024 r. w gmachu Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania przy ulicy Rejtana 16 odbył się Dzień Otwarty.

W dniu otwartym na naszej uczelni, przyszli studenci mieli okazję poznać naszą dynamiczną społeczność akademicką, spotkać się z ekspertami z różnych dziedzin i odkryć, dlaczego warto wybrać właśnie WSEiZ. To wyjątkowe wydarzenie otworzyło przed uczestnikami drzwi do przyszłości pełnej możliwości i sukcesów.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14:00 wykładem pt. „Pilot training. Jak zostać pilotem?”, prowadzonym przez Tugrula Ozdila z UnitedSky. Prelegent przybliżył słuchaczom ścieżkę kariery pilota linii lotniczych oraz przedstawił niezbędne kroki i wymagania, które należy spełnić, aby osiągnąć sukces w tej branży.

Następnie, o 14:45, Anastazja Bogusz w swoim wykładzie „Dlaczego warto studiować w WSEiZ? Spełniaj marzenia” zachęcała uczestników do podjęcia studiów na naszej uczelni, podkreślając korzyści i możliwości, jakie oferuje WSEiZ.

O 15:30 Przemysław Miszta poprowadził inspirujący wykład „MatLab. I Ty możesz zostać inżynierem!”, w którym zaprezentował praktyczne zastosowania MatLaba w inżynierii, podkreślając znaczenie nowoczesnych narzędzi w edukacji technicznej.

Kolejnym punktem programu był wykład Piotra Brudnego „Czy sztuczna inteligencja nas zastąpi?” o godzinie 16:15. Prelegent omówił najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji, a także potencjalne zagrożenia i korzyści wynikające z jej rozwoju.

Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach. W ofercie były:

  • Creative Painting – kurs rysunku, który pozwolił uczestnikom odkryć swoje artystyczne talenty.
  • Profesjonalna sesja zdjęciowa – Twoje idealne zdjęcie, gdzie każdy mógł otrzymać profesjonalnie wykonane zdjęcie.
  • Warsztaty Kreatywne rozwiązywanie problemów z Urszulą Kąkol.

Podczas całego wydarzenia dostępne były również stoliki Q&A, gdzie uczestnicy mogli zasięgnąć informacji i porad od przedstawicieli różnych działów uczelni:

  • Konsultacje kariery
  • Samorząd Studencki
  • Dziekanat Architektury
  • Dziekanat Inżynierii i Zarządzania
  • Dział Rekrutacji

Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że ten dzień otwarty przybliżył Wam naszą uczelnię oraz zachęcił do podjęcia studiów na WSEiZ.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Udostępnij wpis:

28 maja 2024