Konkurs. Jak będzie wyglądał świat w 2050 roku?

Ocean zmian.

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w konkursie, organizowanego przez Instytut Oceanologii PAN „Ocean of changes – what do you think the world will look like in 2050?”.

Nagrodą główną w konkursie dla zwycięskiego zespołu jest 1000$.

Jakie są podstawowe założenia konkursu?

Zespoły mają wyrazić swoją opinię na temat zmian klimatycznych i tego, jak w ich subiektywnej ocenie będzie wyglądał świat w 2050 roku, tworząc grafikę cyfrową, animację (film) lub projekt aplikacji z fragmentem kodu.

Do kogo konkurs jest skierowany?

Konkurs skierowany jest do najmłodszych dorosłych (18-28 lat). NIE jest to konkurs indywidualny, a zespołowy (drużyny minimum dwuosobowe, maksimum trzyosobowe). Ze względu na charakter konkursu liczymy na zainteresowanie studentów uczelni artystycznych, informatycznych oraz kierunków związanych z ochroną środowiska (nie jest to jednak wymóg wzięcia udziału w konkursie).

Jaki jest ostateczny termin nadsyłania prac?

Prace prosimy wysyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konkursu do 26 listopada 2021 roku. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego konkurs, jak również odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się wszystkie ważne informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

https://www.oceanofchanges.com/

Regulamin konkursu.

Udostępnij wpis:

23 listopada 2021