NOWOŚĆ! BUDOWNICTWO - STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

NOWOŚĆ! BUDOWNICTWO - STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

IMG 7342

Szanowni Państwo!
Zapraszamy na nowe studia drugiego stopnia – BUDOWNICTWO! Studia będą prowadzone w trybie niestacjonarnym (sobota-niedziela).
ZAPISZ SIĘ DO 30.08.2020 I NIE PŁAĆ WPISOWEGO!
Rata miesięczna czesnego tylko 570 PLN!

Studia drugiego stopnia na kierunku Budownictwo w WSEiZ kształcą specjalistów, którzy są przygotowani do nadzorowania robót budowlanych, kierowania procesem produkcji budowlanej oraz posiadają umiejętności identyfikacji i rozwiązywania problemów dotyczących zagadnień projektowych i produkcji budowlanej. Studenci w praktyce poznają zasady modelowania, obliczania, projektowania i konstruowania wybranych obiektów budowlanych i ich elementów. Zdobędą wiedzę dotyczącą produkcji i doboru wyrobów stosowanych w budownictwie. Wiedza i umiejętności praktyczne zdobyte podczas studiów drugiego stopnia na kierunku Budownictwo w WSEiZ pozwolą absolwentom o ubieganie się o nadanie nieograniczonych uprawnień budowlanych.

DO KOGO KIERUJEMY STUDIA?
Na studia drugiego stopnia na kierunku Budownictwo mogą składać dokumenty osoby, które ukończyły studia inżynierskie pierwszego stopnia na kierunku Budownictwo.
O przyjęcie na studia mogą ubiegać się także absolwenci kierunków pokrewnych, w szczególności Inżynierii Środowiska lub Architektury/Architektury i Urbanistyki, którzy posiadają kompetencje wynikające z ukończenia studiów inżynierskich pierwszego stopnia, jeżeli uzupełnienie brakujących efektów uczenia się może być zrealizowane w ramach różnic programowych w wymiarze nie przekraczającym 30 punktów ECTS.

ZAPISZ SIĘ

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY KIERUNKU

Udostępnij wpis:

3 lipca 2020