NOWE UCZELNIE PARTNERSKIE WSEIZ

NOWE UCZELNIE PARTNERSKIE WSEIZ

IMG 7342

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie po raz kolejny poszerzyła grono Uczelni, z którymi współpracuje w ramach programu Erasmus+. W tym roku będziemy realizowali jeszcze więcej wymian studenckich w ramach działania mobilność studentów i pracowników szkół wyższych z krajami partnerskimi.

Do grona uczelnianych partnerów WSEiZ dołączyły:

– Ormiański Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny – Armenia

– Uniwersytet Nauk Stosowanych w Ferizaj – Kosowo

– Uniwersytet w Nisu – Serbia

– Uniwersytet Zarządzania i Biznesu w Berdiańsku – Ukraina

– Narodowy Techniczny Uniwersytet – Politechnika Kijowska – Ukraina

W ramach projektu Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania otrzymała również możliwość przedłużenia współpracy z Państwowym Uniwersytetem Shakarim (Kazachstan) oraz Państwowym Uniwersytetem Zasobów Naturalnych i Wykorzystania Przyrody Ukrainy w Kijowie (Ukraina). 

Chwilę po rozpoczęciu projektu gościliśmy w naszej Uczelni Kristinę Tsaturyan, kierowniczkę Działu Współpracy Międzynarodowej Ormiańskiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego. Podczas spotkania z przedstawicielami WSEiZ zostały omówione szczegóły projektu oraz organizacji mobilności w ramach programu Erasmus+. Nasz gość zapoznał się ze strukturą WSEiZ, przedstawił swoją Uczelnię oraz opowiedział o zasadach funkcjonowania swojego działu i organizacji wymiany studenckiej.

 

Udostępnij wpis:

11 października 2016