NOWE PROJEKTY DLA PIASECZNA

NOWE PROJEKTY DLA PIASECZNA

IMG 7342

Studenci kierunku Architektura WSEiZ po raz kolejny przygotowali projekty dla Gminy Piaseczno. W ramach przedmiotu Projektowanie Architektoniczne studenci VII semestru zaprojektowali koncepcję modernizacji budynku Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie. Przygotowanie projektów było dla studentów nie lada wyzwaniem ponieważ obiekt, nad którym przez semestr pracowali nie tylko jest jednym z najważniejszych obiektów użyteczności publicznej miasta, ale jego lokalizacja w samym centrum, stanowi o jego postrzeganiu jako wizytówki Piaseczna.

Projekty studenci zaprezentowali na spotkaniu, które odbyło się w dniu 4 lutego br. w obecnej siedzibie Urzędu Miasta i Gminy. Ze strony władz Piaseczna na prezentacji obecni byli Pan Robert Widz Zastępca Burmistrza, odpowiedzialny m.in. za politykę urbanistyczno-architektoniczna miasta, Pani Anna Pakulińska-Attia Naczelnik Wydziału Urbanistyki i Architektury oraz przedstawiciele Rady Miasta.

Projekty, wykonane pod kierunkiem dr. arch. Janusza Marchwińskiego oraz mgr inż. arch. Joanny Wachowicz przedstawili: Łukasz Męczyński, Magdalena Dębowska, Marta Zając, Maryna Bykova, Milena Jaszcz, Aleksandra Dybińska, Dagmara Sarniak oraz Rustam Ospanow.

Mamy nadzieję, że współpraca z Gminą Piaseczno nadal będzie układać się wzorcowo i przyniesie dalsze korzyści zarówno władzom i mieszkańcom gminy, jak i studentom WSEiZ.

Udostępnij wpis:

25 lutego 2020