NOKIA I KOBIETY W IT 2020

NOKIA I KOBIETY W IT 2020

IMG 7342


Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatora chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w czwartej edycji konferencji Kobiety IT organizowanej przez firmę NOKIA, 19.11.2020, która odbędzie się w tym roku całkowicie on-line.
Konferencja ma celu popularyzację zawodów w branży IT, złamanie stereotypów i pokazywanie, że zawody techniczne są dla każdego.

Kobiety IT 2020

W tym roku konferencja odbędzie się w formie on-line oraz będzie składać się z dwóch części: Przedpołudniowej w języku polskim oraz popołudniowej w języku angielskim.
Panel poranny skierowany jest to dziewczyn, które zastanawiają się nad wyborem swojej ścieżki kariery. Ta część koncentruje się na rozpoznaniu swoich kompetencji i na ich rozwoju.

Jak odnaleźć się w świecie on-line – jak się uczyć, motywować i rozwijać? Uczestnicy wgłębią się w tematy bezpieczeństwa w sieci, tak ważnego w dzisiejszych czasach. Uczelnie regionu zaprezentują swoje osiągnięcia podczas ciekawych wykładów technicznych.

Panel popołudniowy skierowany jest do dziewczyn, którą chcą nieco bardziej zagłębić się w tematykę IT. Wszystkie wykłady tej części będą odbywały się w języku angielskim. Prelegentki pracują w NOKIA na całym świecie – w Kanadzie, Dubaju, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Finlandii i Niemczech. Posłuchamy o ścieżkach kariery w NOKIA, o tym jak zostać liderem i pozostać kobietą a także o kompetencjach przyszłości. Poruszone zostanie również wiele tematów technicznych takich jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, cyber bezpieczeństwo, kompresja danych, automatyzacja i digitalizacja danych, 5G oraz technologia cloud.

Agenda jest zbudowana w taki sposób, aby każdy mógł dołączyć na wybrane przez siebie wykłady, zarówno z panelu porannego jak i popołudniowego.

Rejestracja oraz więcej informacji na stronie internetowej Organizatora
Wszelkie pytania bądź wątpliwości prosimy kierować na adres: kobiety.it@nokia.com

Udostępnij wpis:

16 listopada 2020