NASZ WYKŁADOWCA LAUREATEM KONKURSU URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNEGO!

NASZ WYKŁADOWCA LAUREATEM KONKURSU URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNEGO!

IMG 7342

Mgr inż. arch. kraj. Jakub Botwina, wykładowca WSEiZ, razem z zespołem zdobył I miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania rejonu placu Fabrycznego w Bielsku-Białej. Konkurs został zorganizowany przez Urząd Miasta Bielsko-Biała oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Bielsko-Biała.

W skład zwycięskiego zespołu wchodzili: mgr inż. arch. kraj. Jakub Botwina i mgr inż. arch. Stanisław Botwina. To już nie pierwszy raz, gdy p. Jakub Botwina zdobywa nagrodę w tego typu konkursie.

Nasz wykładowca (razem z zespołem):

  • zdobył kolejno II i III nagrodę w konkursach urbanistycznych na opracowanie koncepcji zagospodarowania Rynku oraz koncepcji zagospodarowania placu przed Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku (więcej)
  • zdobył honorowe wyróżnienie w Konkursie SARP na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej parku rekreacyjno-wypoczynkowego w Jankowicach (więcej)
  • zdobył pierwszą nagrodę w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania terenu Placu 3 Maja w Mławie (więcej)
  • zajął III miejsce w konkursie urbanistyczno-architektonicznym na opracowanie koncepcji przedsięwzięcia publicznego „Przekształcenie i renowacja centralnych przestrzeni publicznych miasta Turku” (więcej)
  • zajął II miejsce w konkursie na rewitalizację parku Pole Mokotowskie (więcej)

Serdecznie gratulujemy!

  

Udostępnij wpis:

15 listopada 2018