W imieniu Organizatora, zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #22, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 1 lipca 2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju.

Głównym jego celem, jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
app.evenea.pl

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda
➡ 18:30 – Start prezentacji: GraphQL w aplikacjach frontendowych – Mikołaj Dyczkowski
➡ Q&A – Pytania do prelegenta

Opis prelegenta:
+ Mikołaj Dyczkowski
Jestem programistą frontend z zamiłowaniem do tematów DevOps. Obecnie jestem częścią zespołu skupiającego się m.in. na optymalizacji wydajności strony produktu w Empiku, a w przeszłości tworzyłem nową aplikację webową Restaurant Week. W wolnym czasie gram na komputerze, konsoli i planszy oraz planuję kolejne wyjazdy.

Organizatorem wydarzenie jest społeczność dev.js – czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScript. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online.

Udostępnij wpis:

29 czerwca 2021