Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy 2023

Nagroda
Trwa nabór do tegorocznej edycji Nagrody Prezydenta. Zgłoś się do 29 maja i zdobądź nagrodę!

O nagrodę mogą ubiegać się autorzy i autorki prac reprezentujących wszelkie dziedziny i dyscypliny naukowe, obronione w roku kalendarzowym poprzedzającym daną edycję na uczelniach w całej Polsce.

Przypomnijmy, w ubiegłej edycji wyróżnienie w kategorii prac magisterskich otrzymała mgr inż. arch. Marta Jońca, absolwentka WSEiZ na kierunku Architektura.

Jeśli praca została obroniona w 2022 roku i poruszała tematykę Warszawy oraz rozwoju miasta zapraszamy autorów i autorki do ubiegania się o Nagrodę.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 29 maja. Na adres: naukowa@um.warszawa.pl należy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z podpisami oraz w wersji edytowalnej, a wymagane w regulaminie załączniki powinny być zapisane w formacie PDF. W przypadku zgłoszenia przesyłanego mailem, gdy łączna objętość przekracza 10MB, należy zapisać je w postaci linku do plików umieszczonych na dysku internetowym (tzw. chmurze). Informacje znajdują się również na stronie: um.warszawa.pl/waw/wspolpraca-z-nauka/nagroda-prezydenta

Nagroda główna w kategorii rozpraw doktorskich wynosi 15 tys. złotych, a trzy wyróżnienia po 6 tys. zł. Laureat/ laureatka nagrody głównej za pracę magisterską otrzyma 7 tys. zł, a autorzy/ autorki wyróżnionych prac po 3 tys. zł.

Więcej informacji w zakładce: Nabór prac

Zachęcamy młodych badaczy i badaczki, aby włączali się do dialogu na temat tożsamości i rozwoju stolicy. Wspieramy zainteresowania badawcze Warszawą dając możliwość zaprezentowania wyników swoich prac szerokiemu gronu odbiorców.

nagroda_prezydenta

Udostępnij wpis:

15 maja 2023