Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy dla osób młodych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego im. Tadeusza Mazowieckiego

Szanowni Państwo,

razem doceńmy i uhonorujmy tych, którzy działają na rzecz miasta, za ich wkład w upowszechnianie postaw obywatelskich, rozwój społeczności lokalnej i poszanowanie praw człowieka.

14 września ruszyła możliwość zgłoszenia kandydatów do Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy dla osób młodych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego im. Tadeusza Mazowieckiego.

W tegorocznej edycji nagradzane będą działania i projekty zrealizowane w 2021 roku. Pula nagród to 30 tys. zł. Spośród przesłanych zgłoszeń Kapituła wyłoni laureatów w dwóch kategoriach wiekowych 15-19 i 20-26 lat. Zgłosić można jedną osobę lub kilka osób działających wspólnie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 października.

W ubiegłorocznej edycji laureatami zostały osoby, które angażowały się w sprawy ekologii, klimatu, kryzysu humanitarnego jak również organizowały akcje mające na celu szerzenie rzetelnej edukacji seksualnej czy działania na rzecz osób doświadczających przemocy. Sylwetki laureatów można zobaczyć również na stronie: dzialam.um.warszawa.pl/laureaci-ii-nagrody

Zgłoszeń dokonać można za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego

Więcej informacji znaleźć można na stronie: dzialam.um.warszawa.pl/nagroda-dla-mlodych.

https://www.facebook.com/MlodaWarszawa/posts/pfbid02mdjU4BJGPgoWJTA3q6ekBQDvqxv98oU1GAmFythZ294S7vjHPfj5B5d2973j351gl

 

Udostępnij wpis:

22 września 2022