Nagroda im. Tadeusza Mazowieckiego

Nagroda im. Tadeusza Mazowieckiego
Szanowni Państwo,
razem doceńmy i uhonorujmy tych, którzy działają na rzecz miasta, za ich wkład w upowszechnianie postaw obywatelskich, rozwój społeczności lokalnej i poszanowanie praw człowieka.

 

8 września ruszyła możliwość zgłoszenia kandydatów i kandydatek do Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy dla osób młodych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego im. Tadeusza Mazowieckiego.
W tegorocznej edycji nagradzane będą działania i projekty zrealizowane w 2022 roku. Pula nagród to 30 tys. zł. Spośród przesłanych zgłoszeń Kapituła wyłoni laureatów i laureatki w dwóch kategoriach wiekowych 15-19 i 20-26 lat. Zgłosić można jedną osobę lub kilka osób działających wspólnie.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 października.

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów oraz do upowszechniania informacji o Nagrodzie dostępnymi Państwu kanałami.

W ubiegłorocznej edycji laureatami i laureatkami zostały osoby, które angażowały się w sprawy ekologii, zdrowia psychicznego, praw obywatelskich, poprawy polskiej edukacji czy działań na rzecz osób doświadczających przemocy. Sylwetki laureatów i laureatek można zobaczyć na miejskiej stronie internetowej.

Zgłoszeń dokonać można za pośrednictwem
Formularza zgłoszeniowego

Więcej informacji o nagrodzie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: dzialam.um.warszawa.pl/nagroda-dla-mlodych

 

Udostępnij wpis:

13 września 2023