Nabór do Samorządu Studenckiego!

Samorząd

Droga Koleżanko,
Drogi Kolego!

Samorząd Studentów WSEiZ działa od 1998. Samorząd WSEiZ to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą – Twoje koleżanki i koledzy ze studiów, wybrani w powszechnych wyborach na naszej Uczelni. To właśnie dzięki samorządowcom pracującym na rzecz całej społeczności studenckiej, możesz brać udział w wielu różnych wydarzeniach odbywających w WSEiZ.

Członkiem Samorządu Studenckiego stajesz się również i Ty – Droga Koleżanko, Drogi Kolego – z chwilą odebrania legitymacji naszej Uczelni, więc możesz zacząć działać w każdej chwili!

Pragniemy także przypomnieć, że studenci są członkami wielu uczelnianych i wydziałowych organów oraz komisji. Reprezentujemy Cię w: Senacie WSEiZ, Radzie Wydziału Architektury oraz Wydziału Inżynierii i Zarządzania, Komisji Stypendialnej i Odwoławczej Komisji Stypendialnej, Komisji Dyscyplinarnej ds. Nauczycieli Akademickich, Komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów i Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów, Uczelnianej Komisji ds. Zapewniania Jakości Kształcenia i Weryfikacji Jego Efektów, Wydziałowych Komisjach ds. Jakości Kształcenia.

Dlaczego warto być częścią Samorządu?
  • Jesteś głosem wszystkich Studentów

Samorząd studencki umożliwia reprezentowanie spraw studentów wobec Uczelni. Działa na rzecz ich interesów, zapewniając, że ich opinie będą wysłuchane i brane pod uwagę w procesach decyzyjnych Uczelni.

  • Organizujesz wydarzenia i inicjatywy

Samorząd studencki ma możliwość organizowania różnorodnych wydarzeń, takich jak imprezy, integracje czy projekty charytatywne.

  • Kształtujesz  politykę Uczelni

Członkowie samorządu mają wpływ na kształtowanie polityki uczelni, studenci są członkami wielu uczelnianych i wydziałowych organów oraz komisji.

  • Rozwijasz się

Praca w samorządzie studenckim rozwija liderowanie, odpowiedzialność oraz zdolność pracy w zespole. To może być także wyjątkowa okazja do odkrywania własnych mocnych stron i zainteresowań.

 

Jeśli tak jak my uważasz, że studia nie służą tylko zdobyciu dyplomu, masz ochotę na zmiany, chcesz zasmakować czegoś nowego, serdecznie zapraszamy do Naszego grona! Razem możemy stworzyć więcej!

Chcesz wpływać na życie studenckie na uczelni? Masz pomysły, które chciałbyś zrealizować? To Twój czas! Ogłaszamy nabór do Samorządu Studenckiego! Wybory już wkrótce!

Nabór do Samorządu:
Nabór trwa do 31 października 2023 r.
Do 9 listopada zaprezentujemy wszystkich kandydatów.
Termin wyborów opublikujemy już niedługo!

Udostępnij wpis:

26 października 2023