Międzynarodowa szkoła letnia w Pekinie 2023 „Smart Cities”

Pekin
Szanowni Państwo,

zapraszamy studentów WSEiZ do udziału w szkole letniej letniej organizowanej w Pekinie przez uczelnię partnerską Beijing University of Civil Engineering & Architecture.

Eksperci z międzynarodowych uniwersytetów i ISPRS zostaną zaproszeni do wygłoszenia wykładów dla studentów i młodych inżynierów, aby przekazać innowacyjną wiedzę praktyczną i metodologiczną oraz umiejętności w zakresie budownictwa, zarządzania, sztucznej inteligencji i zrównoważonego rozwoju. Oprócz regularnych kursów zorganizowane zostaną różnorodne zajęcia praktyczne z zakresu kultury. Szkoła letnia będzie promować wielokulturową, multidyscyplinarną i wielopoziomową komunikację między studentami z różnych krajów.

Szkoła letnia będzie realizowana między 3 a 9 lipca 2023 r.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go na adres backtobuceaiss@hotmail.com do 10 czerwca 2023 roku. Organizatorzy dokonają przeglądu zgłoszeń i powiadomią o przyjęciu tych, którzy spełniają wymagania. Każdy student musi uiścić opłatę rejestracyjną (5000 RMB – dla studentów WSEiZ jest przewidziana zniżka – w przypadku rejestracji więcej niż 5 osób opłata wynosi 3000 RMB), która obejmuje zakwaterowanie, czesne, wyżywienie, zajęcia, odbiór z uczelni.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: english.bucea.edu.cn/Events oraz po kliknięciu na ulotkę, która znajduje się poniżej.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Udostępnij wpis:

31 maja 2023