Międzynarodowa Konferencja Naukowa na temat Innowacji i Przedsiębiorczości

Międzynarodowa Konferencja Naukowa na temat Innowacji i Przedsiębiorczości
Szanowni wykładowcy,

w dniach 9-11 lutego 2024 r. CIU organizuje Międzynarodową Konferencję Naukową na temat Innowacji i Przedsiębiorczości, która odbędzie się w Tbilisi i Telavi.
Wydarzenie naukowe wysokiego szczebla ma na celu promowanie rozwoju i umiędzynarodowienia najnowszych badań naukowych nad innowacjami i przedsiębiorczością, pogłębienie współpracy między sektorem akademickim, publicznym i biznesowym oraz promowanie jej wśród młodych naukowców.

Konferencja jest otwarta dla kadry akademickiej i naukowej uniwersytetów, ekspertów zatrudnionych w sektorze publicznym i prywatnym, studentów studiów magisterskich i doktoranckich, młodych naukowców oraz profesjonalistów zainteresowanych współpracą międzysektorową w zakresie innowacji i przedsiębiorczości.

Konferencja odbywa się w ramach projektu finansowanego przez Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia. Kaukaski Międzynarodowy Uniwersytet jest gospodarzem wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat konferencji na stronie: iec.ciu.edu.ge

Rejestracja odbywa się poprzez  stronę Link do 29 grudnia 2023 r. Wczesna rejestracja do 17 listopada 2023 r. ze zniżką w wysokości 15%. Uczestnicy z instytucji partnerskich MoU Kaukaskiego Międzynarodowego Uniwersytetu mają 40% zniżki na uczestnictwo.

Każdy prelegent/współautor musi zarejestrować się indywidualnie pod podanym linkiem. Pełny artykuł należy przesłać na adres ijss@ciu.edu.ge. Jeśli zamierzasz zaprezentować wyniki już opublikowanych badań, prosimy o przesłanie linku do publikacji w tym samym e-mailu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym Konferencji pod adresem ie.conference@ciu.edu.ge.

Udostępnij wpis:

31 października 2023