MechaDevs nowym członkiem Rady Pracodawców Wydziału Architektury

Rada Pracodawców WA
21 czerwca do Rady Pracodawców Wydziału Architektury WSEiZ dołączyła firma MechaDevs MARCIN HATŁAS.

MechaDevs MARCIN HATŁAS to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu oraz weryfikacji wytrzymałości konstrukcji. Firma posiada bogate doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wspomagającego edukację w dziedzinie wytrzymałości materiałów i mechaniki budowli.

MechaDevs nie tylko projektuje i konstruuje zaawansowane konstrukcje, ale również dba o ich dokładną weryfikację pod kątem wytrzymałości. Dzięki temu ich rozwiązania są nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim bezpieczne i trwałe. Firma rozwija także zaawansowane narzędzia dydaktyczne, które wspierają proces edukacyjny w zakresie wytrzymałości materiałów i mechaniki budowli, co jest niezwykle istotne dla przyszłych inżynierów i architektów.

Dołączenie MechaDevs do Rady Pracodawców Wydziału Architektury WSEiZ otwiera nowe możliwości współpracy. Wspólnie planujemy realizację licznych inicjatyw edukacyjnych i naukowych, a także działania mające na celu pozyskiwanie projektów i dotacji. Celem jest rozwój innowacyjnych narzędzi dydaktycznych, które będą wspierać edukację na WSEiZ. Wierzymy, że dzięki tej współpracy uda się stworzyć wartościowe rozwiązania, które przyczynią się do jeszcze wyższego poziomu kształcenia na naszej uczelni.

Udostępnij wpis:

26 czerwca 2024