KPT SCALEUP 2020

KPT SCALEUP 2020

IMG 7342

W imieniu Organizatora, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w KPTScaleUP!

KPT ScaleUP jest najlepiej rozpoznawalnym w Polsce akceleratorem dla Przemysłu 4.0. Gwarantuje start-upom współpracę z renomowanymi polskimi firmami przemysłowymi, które działają na globalną skalę. Oferuje wszechstronne wsparcie w postaci konsultingu i mentoringu.

Każdy z akcelerowanych start-upów otrzymuje imponujący pakiet wsparcia: do 200 000 złotych w gotówce oraz warty 50 000 zł pakiet konsultingu, wyjazdu studyjnego, warsztatów i indywidualnego mentoringu z najbardziej rozchwytywanymi biznesowymi doradcami.

Partnerami technologicznymi (czyli odbiorcami technologii) tej edycji będą tak cenione przemysłowe firmy jak Grupa TAURON, Grupa Azoty, Lafarge Polska oraz ASTOR. To bezpośrednio z nimi pracować będą nad własnymi rozwiązaniami dla Industry 4.0 wszystkie start-upy, które wejdą do naszego akceleratora.

Ze wsparcia KPT ScaleUP skorzystały do tej pory 34 start-upy, w tym tak znane marki jak 1000 realities, Airly, Cervi Robotics, Insignes Labs czy Seedia.

Operatorem akceleratora jest Krakowski Park Technologiczny, na co dzień współpracujący z setkami firm, dysponujący nowoczesnym zapleczem oraz zespołem ekspertów z imponującym know-how. To wiarygodny partner, dający Wam poczucie komfortu i gwarancję, że akceleracja przebiegnie bez komplikacji.

NEWSY

WIĘCEJ INFORMACJI

Udostępnij wpis:

24 lipca 2020