KONKURS NOWY WYMIAR ZIELENI

KONKURS NOWY WYMIAR ZIELENI

IMG 7342

Centrum Handlowe Złote Tarasy ogłasza konkurs dla studentów w ramach projektu „Nowy wymiar zieleni w Złotych Tarasach”.

Każdy uczestnik konkursu przygotowuje projekt zieleni w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Do zaprojektowania są powierzchnie wspólne, wyspy spoczynkowe, zieleń w donicach mobilnych i elementach stałych na tarasach. Obowiązuje pełna dowolność w projektowaniu. Liczy się kreatywność!

Nagroda

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 złotych. Dodatkowo nazwisko autora będzie promowane w kanałach social media Centrum Handlowego Złote Tarasy.

Dla kogo?

Konkurs jest przeznaczony dla studentów uczelni wyższych. Nie trzeba studiować na kierunku związanym z architekturą, najważniejsze, żeby mieć status studenta. 

Kto oceni projekty?

W jury konkursu znajdzie się między innymi: Dominik Strzelec – prowadzący program Odlotowy Ogród emitowany w telewizji TVN, Dyrekcja Złotych Tarasów oraz dziekan jednego z warszawskich wydziałów architektury.

Terminy

Konkurs rusza 9 października. Prace konkursowe należy zgłaszać do 13 grudnia, do godziny 23:59. Zwycięski projekt zostanie wybrany do 15 grudnia.16 grudnia Zwycięzcy zostanie wręczona nagroda w Złotych Tarasach. Po zakończeniu inwestycji nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi przez autora projektu.

Więcej informacji na stronie Organizatorów.

Udostępnij wpis:

10 listopada 2017