KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI

KONKURS NA PROJEKT OKŁADKI

IMG 7342

CEMEX Polska ogłasza konkurs na okładkę nowego Raportu Zrównoważonego Rozwoju za lata 2017-2018. Jest to pierwsza edycja konkursu skierowanego do młodych i uzdolnionych adeptów architektury. 

Przesyłane prace konkursowe, stanowiące ciekawe i autorskie pomysły, mają służyć promocji zrównoważonego rozwoju w branży budowlanej oraz promocji laureatów konkursu. W konkursie mogą brać udział studenci I lub II stopnia kierunków architektura lub architektura i urbanistyka oraz ich absolwenci.

Kapituła konkursu będzie brać pod uwagę oryginalność, wysoką jakość projektu oraz jego innowacyjność. Praca zgodnie z wymaganiami powinna nawiązywać do produktów, realizacji CEMEX Polska lub do działań w obszarze zrównoważonego rozwoju i zaangażowania społecznego.

Prace konkursowe można zgłaszać do 18 czerwca br.  

Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną (5000 zł), a jego praca stanie się częścią najnowszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju CEMEX Polska.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Zapoznać się z regulaminem konkursu.
2. Przesłać zgłoszenie oraz pracę konkursową  (do 18.06.2018 r.) zgodną z regulaminem.

Materiały konkursowe:

Regulamin

– Pomocniczy wzór okładki do pobrania z logotypami

logo CEMEX

Dodatkowych informacji udzieła koordynator konkursu: Katarzyna Średzińska, katarzyna.sredzinska@cemex.comtel. 693 920 098

Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji pod tym linkiem.

Udostępnij wpis:

17 maja 2018