Konkurs na opracowanie projektu logo dla Muzeum Piaseczna (w organizacji)

Konkurs
Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum w Piasecznie na opracowanie projektu logo dla Muzeum Piaseczna.

Muzeum Piaseczna (w organizacji) to nowa instytucja kultury, powstała na mapie miasta, której celem jest zachowanie, udokumentowanie i popularyzowanie lokalnego dziedzictwa historycznego i kulturowego. Docelowo Muzeum Piaseczna będzie zlokalizowane w trzech zabytkowych budynkach: starej Plebanii, dworze „Poniatówka” i Domu „Zośki”, usytuowanych w przestrzeni miejskiej. Każdy ze wspomnianych obiektów obrazuje odrębną formę architektoniczną i jest nośnikiem niezwykle ciekawych historii, które zostaną zaprezentowane Państwu na obecnie przygotowywanych ekspozycjach stałych Muzeum.

Mając na uwadze odmienne walory architektoniczne i historyczne budynków muzealnych, istotne jest stworzenie dla nich jednego wspólnego mianownika – jednolitego znaku rozpoznawczego, stanowiącego swoisty symbol, jednoznacznie kojarzony z Muzeum Piaseczna (w organizacji).

Celem jest wybranie logo, które będzie wykorzystywane w szeroko rozumianej działalności Muzeum i zamieszczane w materiałach reklamowych i promocyjnych (takich jak wydawnictwa, plakaty, ulotki, banery promocyjne, gadżety okolicznościowe, itp.), jak również na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Dodatkowo opracowane i ujednolicone logo Muzeum będzie stosowane na różnorodnych formach oznaczeń, informujących o siedzibie/lokalizacji Muzeum (takich jak tablice informacyjne, szyldy, itp.).

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie i podzielenia się swoją kreatywnością, pomysłowością i umiejętnościami projektowymi. Liczymy na indywidualne podejście do tworzonych koncepcji projektu.

  • Szczegóły dotyczące udziału w konkursie odnajdą Państwo w Regulaminie Konkursu.
  • Zgłoszenie do konkursu: promocja@muzeumpiaseczna.pl
  • Na zgłoszenia czekamy do dnia 2 lipca 2023 r.

Regulamin Konkursu wraz z załącznikami:

piaseczno_konkurs

Udostępnij wpis:

26 czerwca 2023