Konkurs na nowe logo Samorządu Studenckiego WSEiZ

Samorząd Studencki WSEiZ
Samorząd Studencki ogłasza konkurs na nowe logo! Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału i wypróbowania swoich umiejętności graficznych!

Twoim zadaniem jest zaprojektowanie nowego logo dla Samorządu Studenckiego WSEiZ. Logo powinno odzwierciedlać główne działania i wartości samorządu, takie jak organizowanie działań społecznych, wspieranie integracji studenckiej oraz tworzenie relacji z innymi uczelniami. Celem jest stworzenie logo, które będzie nie tylko reprezentatywne, ale także wszechstronnie wykorzystywane w mediach społecznościowych samorządu, na stronie internetowej uczelni oraz na różnego rodzaju gadżetach promocyjnych, aby wzmocnić identyfikację samorządu i zwiększyć zaangażowanie studentów w życie uczelni.

Prace konkursowe zawierające plik wektorowy, plik png oraz krótką prezentację (max. 3 slajdy) na formacie A3 należy wysyłać drogą mailową na adres sswseiz@wseiz.pl.
Ostatni dzień przesyłania prac to 31.05.2024 do 23:59. Sposób zgłoszenia prac – anonimowy. Prosimy uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem.

Zadanie konkursowe znajdziecie w briefie konkursu, a samorząd studencki cały czas jest do waszej dyspozycji przez mail sswseiz@wseiz.pl oraz przez Instagram @samorzad_wseiz.

REGULAMIN KONKURSU

 

 

Udostępnij wpis:

23 kwietnia 2024