KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYLOMOWĄ 2020

KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYLOMOWĄ 2020

IMG 7342

Szanowni Państwo,

Prezydent m.st. Warszawy zaprasza autorów prac magisterskich i rozpraw doktorskich do ubiegania się o Nagrodę Prezydenta za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy. To już szósta edycja konkursu. Od 2016 r. zachęcamy młodych badaczy do dialogu na temat rozwoju stolicy oraz wspieramy zainteresowania badawcze Warszawą poprzez możliwość zaprezentowania wyników swoich prac.

O nagrodę mogą się ubiegać autorzy prac reprezentujących wszelkie dziedziny i dyscypliny naukowe, które zostały obronione w 2020 roku na warszawskich uczelniach.

Przy ocenie prac będą brane pod uwagę:

– umieszczenie problemu badawczego w kontekście rozwoju Warszawy;

– wartość naukowa pracy, w tym ogólna metodologia i sposób ujęcia problemu;

– wartość społeczna tj. wpływ wyników i wniosków badawczych na rozwój Warszawy w przypadku ich zastosowania;

– praktyczna możliwość wykorzystania wyników i wniosków badawczych w przedsięwzięciach realizowanych przez m.st. Warszawę.

Prace można zgłosić do 29 marca drogą mailową na adres: naukowa@um.warszawa.pl.

Nagroda główna w kategorii rozpraw doktorskich wynosi 15 tys. złotych, a trzy wyróżnienia po 6 tys. zł. Laureat nagrody głównej za pracę magisterską otrzyma 7 tys. zł, a autorzy wyróżnionych prac po 3 tys. zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać:

· www: um.warszawa.pl/NP

· mailem: naukowa@um.warszawa.pl

· telefonicznie: 22 325 86 11 (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00)

Zapraszamy absolwentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie do wzięcia udziału w konkursie. Nasza absolwentka, Magda Tenbaum została wyróżniona za pracę obronioną w 2018 roku, pt. Wpływ architektury na rozwój jednostki na przykładzie szkoły podstawowej o profilu plastycznym przy ul. Świderskiej w Warszawie, promotorką była dr inż. arch. Ewa Taras-Żebrowska.

Zapraszamy na stronę Urzędu Miasta Warszawy po więcej informacji
KLIKNIJ TUTAJ

Udostępnij wpis:

5 marca 2021