Konkurs na logo 70-lecia nawiązania relacji dyplomatycznych pomiędzy Polską a Indiami

Konkurs

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Instytutem Polskim w Nowym Delhi mają przyjemność zaprosić studentów kierunków artystycznych do udziału w Konkursie na logo 70-lecia nawiązania relacji dyplomatycznych pomiędzy Polską a Indiami.

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich obywateli Polski i/lub Indii, którzy ukończyli 18 rok życia, jednak szczególnie zachęcamy do udziału studentów kierunków artystycznych. Laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 EUR.

 

Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 3 oryginalne projekty graficzne przesyłając je w formacie PDF w wysokiej rozdzielczości, o maksymalnym rozmiarze pliku do 10 MB na adres mailowy: newdelhi.polemb.info@msz.gov.pl, nie później niż do 12 lutego 2024 r. Zwycięskie logo będzie wykorzystywane dla celów promocyjnych placówki dyplomatycznej w Nowym Delhi w Rocznicowym Roku 2024.

 

Aby uzyskać pełne informacje na temat regulaminu konkursu, wytycznych dotyczących zgłaszania prac oraz procedury wyboru zwycięskiego projektu, prosimy o odwiedzenie naszej oficjalnej strony internetowej: Konkurs na logo 70-lecia nawiązania relacji dyplomatycznych pomiędzy Polską a Indiami – Polska w Indiach – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Udostępnij wpis:

17 stycznia 2024