Konkurs na logo 50-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Tajlandią

Konkurs na logo
Szanowni Państwo,

Polska i Tajlandia w 2022 roku obchodzą rocznicę 50-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych. Z tej okazji Ambasada RP w Bangkoku zaprasza do udziału w konkursie pt. „Konkurs na logo 50-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Tajlandią” na projekt znaku graficznego upamiętniającego i promującego to wydarzenie.

Logo powinno nawiązywać do symboli/kolorystyki flag obu krajów, obowiązkowym elementem jest sformułowanie w języku angielskim o brzmieniu: „50th ANNIVERSARY OF DIPLOMATIC RELATIONS BETWEEN POLAND AND THAILAND” lub jego skrót uzasadniony specyfiką Pracy konkursowej np. „POLAND AND THAILAND 50th ANNIVERSARY”. Zwycięskie logo będzie umieszczane na wizytówkach, papierze listowym, plakatach, ulotkach, w intrenecie, na nośnikach reklamowych i gadżetach promocyjnych. Logo, wyłonione spośród otrzymanych prac konkursowych, ma symbolizować przyjacielską i partnerską relację łączącą oba kraje, opartą na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu.

Konkurs skierowany jest do obywateli Polski i/lub Tajlandii, którzy w dniu przesłania pracy konkursowej ukończyli 18 rok życia.

Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 2 oryginalne projekty graficzne przesyłając je w formacie PNG lub JPEG w wysokiej rozdzielczości o maksymalnym rozmiarze pliku do 5 MB na adres mailowy: bangkok.amb.sekretariat@msz.gov.pl nie później niż do 31 marca 2022 r.

Zwycięzca zostanie wskazany nie później niż 30 kwietnia 2022 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym prestiżowym konkursie, dla zwycięskiej pracy przewidziana są jest wysoka nagroda pieniężna w wysokości 1000 USD.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszenia znajdą Państwo stronie internetowej www.gov.pl/web/tajlandia/konkurs

 

Udostępnij wpis:

11 lutego 2022