Konkurs dla studentów Wzornictwa, Architektury Wnętrz, Architektury

Konkurs
W imieniu REGALIA Polska Manufaktura zapraszamy studentów kierunków Wzornictwo, Architektura Wnętrz i Architektura do wzięcia udziału w konkursie projektowym.

Chcemy żyć w świecie, w którym dobrego się nie wyrzuca, a zepsute naprawia. W którym przyszłość czerpie z przeszłości i w którym entuzjazm spotyka się z doświadczeniem. W którym innowacyjność nie odwraca się od tradycji i w którym nowoczesny design nie wyklucza klasyki. W którym młode nie depcze starego i postęp nie depcze ekologii. W świecie, który zostawia co najlepsze kolejnym pokoleniom.

W duchu tworzenia pomostów REGALIA Polska Manufaktura stawia wyjątkowe wyzwanie młodym, twórczym osobowościom, którym bliska jest filozofia niemarnowania drewna i talentu. Z wewnętrzną przyjemnością i zaciekawieniem świata prezentujemy konkurs dla młodych projektantów wnętrz i mebli: „Stare Drewno, Młody Talent”.

Ten konkurs jest dla Ciebie, jeśli lubisz stare drewno, kreatywne projekty i wyzwania. Jeśli coś od dawna chodzi Ci po głowie albo jeśli jesteś gotowy sprawić, by chodziło – a potem z niej wyszło wprost do projektu. Jeśli jesteś odważny, by go pokazać, ale też jeśli dotąd byłeś w tym nieco nieśmiały. Jeśli chciałbyś pokazać, co wyczuwasz w starym drewnie i jak myślisz o wnętrzu i meblu. I jeśli czujesz, że tradycyjny surowiec jest wspaniałym materiałem do stworzenia nowoczesnego designu.

Zapraszamy Cię do konkursu w trzech kategoriach:

  • Pokój, który rośnie razem z dzieckiem,
  • Meble modułowe z drewna z odzysku,
  • Nowoczesne spojrzenie na kuchnie z wiekowego drewna.

Jeśli chodzi o stare drewno, lubimy traktować rzeczy na poważnie. Potraktuj więc to wyzwanie jako inspirację do rozważenia rzeczywistości, zrównoważonego rozwoju i wykroczenia poza ramy konwencjonalnego postrzegania mebla. Wyznacz bezprecedensowe kierunki projektowania albo rzuć nowe spojrzenie na obecne. Zachwyć nas, zaskocz albo zainspiruj. Wzorem, funkcjonalnością, rozwiązaniami i pomysłami na przedłużenie życia wnętrza czy na pokoleniowość produktu.

Razem z nami zmieniaj świat. Stwórzmy przestrzeń dla pomysłów pięknych, funkcjonalnych i trwałych. I wspólnie sprawmy, że będą one żyć w starym drewnie.

Przyjmij naszą filozofią niemarnowania i nie pozwól, by zmarnował się Twój talent!

Harmonogram Konkursu
21 marca 2024 r. – ogłoszenie Konkursu i uruchomienie strony www Konkursu;
10 maja 2024 r. – ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu;
do 30 maja 2024 r. – obrady Jury Konkursu, wybór 9 finalistów Konkursu;
do 4 czerwca 2024 r. – ogłoszenie listy finalistów na stronie internetowej Konkursu;
14 czerwca 2024 r. – Gala Finałowa: ogłoszenie Laureatów Konkursu, wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy podczas uroczystości w siedzibie wzorcowni Regalia w Galerii City Meble w Gdańsku;
31 lipca 2024 r. – zakończenie wystawy pokonkursowej.

Więcej informacji na https://regalia.eu/konkurs/

Udostępnij wpis:

22 marca 2024