KONKURS ARCHITEKTURY CEGLANEJ

KONKURS ARCHITEKTURY CEGLANEJ

IMG 7342

Idea konkursu

Konkurs został zorganizowany przez Związek Pracodawców Ceramiki Budowlanej oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich. Jego ideą jest budowanie świadomości piękna architektury ceglanej oraz propagowanie klinkieru jako najszlachetniejszego z materiałów elewacyjnych.

Zadanie

W tej edycji konkursu studenci  będą  mogli sprawdzić swe umiejętności w zakresie projektowania architektonicznego z wykorzystaniem wyrobów klinkierowych na elewacji budynków w kategoriach:

1. Budownictwo mieszkaniowe – dom jednorodzinny wolnostojący

2. Budownictwo przyszłości

Uczestnicy mogą złożyć pracę w jednej lub obu kategoriach. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu autorskiej pracy architektonicznej w dowolnej formie rysunku. Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, będące studentami uczelni kształcących na kierunkach architektonicznych, nadających tytuły inżyniera architekta lub magistra inżyniera architekta.

Nagroda

Dodatkową zachętą do udziału w KONKURSIE ARCHITEKTURY CEGLANEJ jest atrakcyjna pula nagród konkursowych, w sumie 6 nagród pieniężnych. Dodatkowo zdobywcy pierwszego miejsca w każdej z dwóch kategorii otrzymają płatny staż w renomowanym biurze projektowymKURYŁOWICZ & ASOCIATE  oraz   FS&P ARCUS.

Terminy

Prace konkursowe należy  składać w terminie do 15.04.2018 r. na adres: SARP ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „KONKURS ARCHITEKTURY CEGLANEJ” – SARP Pan Marek Szeniawski.

Więcej informacji

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.

Regulamin.

Formularz zgłoszeniowy.

  

Udostępnij wpis:

7 grudnia 2017