KONKURS ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNY DLA STUDENTÓW WSEiZ

KONKURS ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNY DLA STUDENTÓW WSEiZ

IMG 7342

Gmina Piaseczno zaprasza studentów kierunku Architektura Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania do udziału w konkursie na koncepcję budowy Centrum Sportu w Piasecznie. Termin nadsyłania projektów: 30 lipca 2018 do godz. 18.00.

O konkursie

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Centrum Sportowego, która posłuży określeniu podstawowych rozwiązań architektoniczno-urbanistycznych, funkcjonalnych i związanych z nimi podstawowych decyzji technicznych. Celem Konkursu jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców całej gminy i miasta Piaseczno. Inwestycja w założeniu ma zaspokoić lokalne potrzeby w zakresie edukacji, rozwoju i szerzenia kultury sportowej, a także innych form sportu, ze szczególnym ukierunkowaniem na potrzeby osób starszych, integracji niepełnosprawnych oraz młodzieży.

Nagrody

  • I miejsce 2500 zł
  • II miejsce 2000 zł
  • III miejsce 1500 zł
  • Wyróżnienie burmistrza 500 zł
  • Wyróżnienie Komisji Radnych 500 zł

Termin

Prace należy składać do 30 lipca 2018 do godz. 18 wysyłając na adres: urzad@piaseczno.eu, kurierem lub dostarczyć osobiście na adres: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5, 05- 500 Piaseczno.

Więcej informacji o konkursie oraz niezbędne pliki (do pobrania) znajdują się pod tym linkiem.

  

Udostępnij wpis:

25 czerwca 2018